DOPORUČENÍ

 Lucie je zkušená copywriterka, dokáže psát chytlavé texty a jde jí to tak nějak samo. Spolupráce je velmi příjemná a profi. Jakékoliv zadání, které dostala, dokázala výborně zpracovat. Působivé je, že dokázala zpracovat i poptávky, které jasné zadání neměly. Komunikace byla vždy efektivní, k věci a zábavná. Když jsem měnila názor v průběhu práce, nikdy to nebyl problém.

Eva Nagajová
Senior konzultant
Allianz pojišťovna, a. s.

 

 

S Lucií jsme spolupracovali již na několika zakázkách. Nejen, že skvěle ovládá svou profesi a vymyslí texty na libovolné téma, ale nejvíc oceňuji její přirozenou potřeba dělat věci co nejlépe. Vždy se snaží o detailní pochopení projektu, naladění na správnou vlnu a výsledek je vždy něčím víc, než jen splněním zadání. Je jedno jestli se jedná o kompletní otextování webu, vymýšlení reklamy nebo jen sloganu. Vždy se na ni mohu stoprocentně spolehnout.

Čestmír Sukdol
BRANDI | brand design studio
www.brandi.cz

 

Lucie pro nás editovala knihu, kterou jsem redaktorsky dokončovala a výsledný text se po její úpravě hodně proměnil k lepšímu.

S žádným externím redaktorem se mi při spolupráci nekomunikovalo tak, jako s Lucií. Mohla jsem se plně spolehnout na její jazykové dovednosti a tím pádem i na průběh a výsledek práce. Navíc lidsky je Lucie velmi charismatická a laskavá, což bylo jasné už při první schůzce a později v mailové komunikaci.

Takže ve zkratce: skvělá komunikace, spolehlivost, flexibilita, laskavost a vysoká profesionalita.

Petra Kryštofová
Redaktorka nakladatelství Bizbooks a Management Press

 

 

Lucie připravila pro Glopol, první český think-tank zaměřený na otázky výživy a zdravotní prevence, rozsáhlé texty určené laické i odborné veřejnosti.

S jejími návrhy a prací jsme byli moc spokojení. Odbornou a suchou řeč našich expertů převedla do čtivých a pochopitelných textů. Komunikace, dodržování termínů a výsledky potvrzují naše vysoká očekávání. Děkujeme.

PharmDr. Margit Slimáková
specialistka na zdravotní prevenci a výživu 

 

 

Lucie mi výrazně pomohla s úspěšným odstartováním prodeje na mém e-shopu, neboť její analýza dala stránkám jasný řád a koncept. Celý web se díky ní velmi zpřehlednil a stal se uživatelsky mnohem přátelštějším. Komunikace s ní byla rychlá a příjemná, je to profesionálka.

Markéta Jinochová
výtvarnice
www.bymyyna.cz

 

 

Lucie píše pro našeho klienta články na firemní blog a příspěvky na sociální sítě. Zadání požadovalo neformální texty na odborná témata, a ne každý by to dokázal s takovou lehkostí. Oceňuji také samostatnost – Lucie o zadání přemýšlí, a pokud je to vhodné, navrhne i jiné možnosti řešení. Ví, o čem píše a napíše to včas. Se spoluprací jsem velmi spokojená.

Lenka Ošťádalová
kreativní agentura BeefBrothers

 

 

Lucii jsem oslovila, když jsme začali tvořit nové webové stránky. Náhodně jsem se dostala na její web a bylo rozhodnuto: kombinace hravého jazyka, nečekaných slovních spojení, lehkosti a humoru mě přesvědčila. Lucie nás rozhodně nezklamala – výsledné texty byly přesně takové, jaké jsme hledali. Oceňuji také, že pružně reagovala na změny a naše připomínky a měla s námi obrovskou trpělivost.

Lucie Butcher
ředitelka a majitelka
theBESTtranslation

 

 

Lucie nám pomáhala s texty do materiálů pro obchodní partnery a také k asistenčním a pojistným produktům. Spolupráce byla naprosto bezvadná. Oceňuji především styl komunikace, Lucie je velmi otevřená a neváhá navrhnout i jiné varianty řešení. O plnění termínů a samostatnosti ani nemluvím. S Lucií je radost pracovat ve všech ohledech.

Marcela Broncová
Product Manager Marketing
AWP P&C Česká republika

 

 

Lucie se postarala o veškeré texty pro náš web a celý projekt, vymyslela slogany, systémové hlášky v mobilních aplikacích i různé marketingové materiály. Velmi rád budu s Lucií spolupracovat i do budoucna a neváhal bych ji doporučit ostatním, jen bych se bál, že budou mít texty stejně dobré jako my. Nejvíce oceňuji její kreativitu, odbornost, spolehlivost, slušnost atd.

Radek Kofroň
ředitel
Neobonus.cz

 

 

Obrátila jsem se na Lucii kvůli článku o divadelním představení, jehož podkladem byl text v ruštině. Lucii jsem vysvětlila pouze téma a kontext a ona se s tím zvládla velmi dobře vypořádat. V rekordně krátkém čase napsala překrásný článek, s kterým jsem moc spokojená. Na spolupráci s Lucií mě nejvíc potěšila její profesionalita, rychlost a ochota ujmout se nesnadného úkolu.

Tatjana Shumejko
Teatr Novogo Fronta’s